Kurumsal

  PalSauna, deneyimli kadrosuyla, kaliteli ekipmanları ile 1998 yılında Ankara' da kurulmuş olup, her geçen yıl kendini yenileyen, çağdaş ve ileri görüşleri ile yeni ufuklar açan prestij sahibi bir firmadır.

  Uzun yılların deneyimini kullanarak kısa bir süre içinde adından söz edilir bir duruma gelmiştir.

  PalSauna, sadece bu günü değil geleceğide düşünerek çalışmalarında dayanışmayı, kaliteyi, sürekliliği, güvenirliliği, temizliği ve estetiği ön planda tutmuştur.

  PalSauna bu güne kadar Ankara başta olmak üzere yurt genelinde özel ve kamuya ait bir çok projede kendi yapımcı kimliği ile bir çok önemli projeyi başarı ile tamamlamış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

  PalSauna, kendi bünyesinde istihdam ettiği deneyimli kadrosu ile üretim hattından çıkan saunaların yerine montajı tamamlanana kadarki her aşamada uyguladığı hassas kontrolü kendine görev edinmiş ve “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” kavramı ile siz değerli müşterilerine hizmet etmeye çalışmaktadır.

  PalSauna, dünyanın konusunda önde gelen firmalarının Türkiye mümesilliklerini yürüterek sizlere iyiyi değil en iyiyi sunma gayreti içerisindedir.

  Sizlerle beraber daha iyiye doğru...

  Faaliyetlerimiz :

  • Sauna, Fin Hamamı (Buhar Kabini) ve masaj havuzları satışı,
  • Özel projelere göre Sauna ve Fin hamamı (Buhar kabini) yapımı,
  • Sauna ve Fin Hamamı (Buhar kabini) aksesuar ve ekipman tedariki,
  • Sauna ve Fin hamamı (Buhar kabini) teknik servisi