MARKALARIMIZ

  HotSpring

  HotSpring

  Hot Springs, 1989 yılından günümüze hem konut hem de ticari alanlar için masaj havuzları da dahil olmak üzere çok çeşitli havuz ve spa ürünleri imal etmektedir.

   

  RivieraPool

  RivieraPool

  RivieraPool Fertigschwimmbad GmbH, Rengers şirketler grubunun bir parçasıdır. Şirket, yaklaşık 200 kişilik çalışanı ile üç ayrı yerde üretim yapmaktadır. Hem iç hem de dış mekanlarda 10.000'den fazla RivieraPool yüzme havuzu ve jakuzi, dünyanın dört bir yanındaki özel evler, oteller, belediye rekreasyon merkezleri ve spor merkezlerine kurulmuştur. Ayrıca RivieraPools ile donatılmış denizlere seyahat eden 400 yolcu gemisi ve özel yat da vardır. Avrupa'da, RivieraPool şimdi prefabrik yüzme havuzlarının önde gelen tedarikçilerinden biridir; Almanya'da pazar lideridir. Sertifikalı bayiler kurulum ve yerinde servis işlemlerini gerçekleştirirken, havuzlar üretici tarafından yedi özel donanımlı araç filosunu kullanarak teslim edilir.

   

  TYLÖ

  TYLÖ

  Tylö AB, pazar payları ve istikrarlı büyümeyi sağlamak için gereken tüm kaynaklara sahip köklü bir üreticidir. Tylö fabrikası, Halmstad'ın merkezine yakın, modern bir sanayi bölgesinde yer almaktadır. Tylö, 1950'den bu yana 20.000 metrekarelik alana yayılmış fabrikalarında sauna ve SPA ürünleri imalatı yapmaktadır.